uponor services

Vi hjælper dig gerne

Kontakt Uponor

Vores VVS konsulenter

Det kan ind i mellem være svært at komme i kontakt med vores kørende kollegaer. Send en mail eller læg en besked på deres telefonsvarer. Så vil du blive kontaktet hurtigst muligt

Vores VVS konsulenter

Simon Smedegaard Skov
Salgschef
Hele Danmark
T: +45 40 28 83 12
E: simon.skov@uponor.com

Bo Frik Mauritzen
Key Account Manager
Hele Danmark
T: +45 20 51 63 38
E: bo.mauritzen@uponor.com

Martin Bech Nielsen
Key Account Manager 
Hele Danmark 
T: +45 28 44 70 70 
E: martin.nielsen@uponor.com

Tony Kølskov
Key Account Manager Præisolerede rør
Hele Danmark
T: +45 40 42 13 32
E: tony.kolskov@uponor.com

Thomas Bach-Jensen
Salgskonsulent
Nordjylland
T: +45 20 51 63 33
E: thomas.bach-jensen@uponor.com

Ledig 
Salgskonsulent
Midtjylland

Kim Mathiasen
Salgskonsulent
Sydjylland og Fyn
T: +45 51 25 51 90
E: kim.mathiasen@uponor.com

Kim Henckel
Salgskonsulent
København og Bornholm
T: +45 20 14 79 39
E: kim.henckel@uponor.com

Ole Bjørn Olsen
Salgskonsulent
Sjælland
T: +45 21 37 52 08
E: ole.olsen@uponor.com